Vilniaus lopšelis-darželis
ES PROJEKTAS
ES PROJEKTAS
ELEKTRONINIS DIENYNAS
ELEKTRONINIS DIENYNAS
Vaiko registracija
Vaiko registracija
Apklausos

Koks Jums svarbiausias kriterijus renkantis vaikų darželį?

Apklausos rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...
Galerija
Lopšelio-darželio rėmimas
KORONA STOP
KORONA STOP

Interneto svetainės darželiams www.svetainesdarzeliams.lt

animashki-svechi-102

Sausio 13-oji – išskirtinė data valstybės istorijoje. 1991-jų metų sausio 13-oji galutinai ir nenuginčijamai patvirtino Laisvės troškimą! Tikriausiai nėra pasaulyje tokios tautos, kuri kovoje už savo laisvę būtų patyrusi tiek kančių, priespaudos, neteisybės… Ši diena mūsų atmintyje. Šiemet, kaip ir kasmet, dalyvaujame pilietinėje iniciatyvoje ,,Atmintis gyva, nes liudija“. 

Besiruošdami šiai šventei papuošėme lopšelio-darželio aplinką: trispalviais akcentais dabinome langus, grupes, uždegėme atminties žvakeles žuvusiems už Lietuvos laisvę. Lopšelyje-darželyje vyko įvairios veiklos, buvo daug kalbama apie artimiausią aplinką, gimtąjį Vilnių, įžymias Lietuvos vietas. Suprantamais būdais ir patraukliomis priemonėmis pedagogės ugdytiniams pasakojo apie svarbiausius Lietuvos istorijos įvykius, asmenybes, priminė vaikams Lietuvos valstybės simbolius. Visi įsisegėme prie savo širdies ,,neužmirštuoles”. 

Tikimės, kad ši šventė palietė vaikų širdeles, skatino domėtis ir didžiuotis sava šalimi. 

Didelis DĖKUI už šios iniciatyvos palaikymo organizavimą direktorės pavaduotojai ugdymui Sabinai, mokytojoms Irinai, Nataliai, Šagrikai, Joliantai. 

4

8

11

12