Vilniaus lopšelis-darželis
ES PROJEKTAS
ES PROJEKTAS
ELEKTRONINIS DIENYNAS
ELEKTRONINIS DIENYNAS
Vaiko registracija
Vaiko registracija
Apklausos

Koks Jums svarbiausias kriterijus renkantis vaikų darželį?

Apklausos rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...
Galerija
Lopšelio-darželio rėmimas
KORONA STOP
KORONA STOP

detia-93

Po ilgos ir įspūdingos dienos darželyje vaikams  norisi ramaus vakaro žaidžiant su  tėvais. Todėl loginiai žaidimai patiks vaikučiams ir tėveliams. Žaidimas su vaikais vietoje kompiuterio ar televizoriaus atneš didesnę naudą jūsų atžaloms, jie ne tik mokysis žaisti komandoje, lavins atmintį ir įgūdžius, bet ir leis laiką su jumis.

1. Atsispausdinkite arba nusipieškite korteles su linijomis ir įvairiais zigzagais. Užduotis iš plastilino ar lanksčios vielutės išlankstyti tokią pat figūrėlę.  Atsisiųsti čia
2. Atsispausdinkite  ir prikarpykite geometrinių figūrų, išmuškite skylutes . Traukite kortelę, kurioje bus pavaizduotas paveiksliukas, kaip perverti siūlą. Kad būtų patogiau galite naudoti didele adata.
3. Šis žaidimas skirtas patiems mažiausiems, kurie tik pradeda mokytis pažinti spalvas. Jums reikės iš popieriaus pasidaryti ledams skirtus vafliukus ir iš siūlų padarytų kutukų. Kutukai turi būti įvairių spalvų. Žaidimo eiga parodyti vaikui kortele su ledais, kuriuos jis turi padaryti jums. . Atsisiųsti čia 1psl.    2psl.

4. Lengvas lavinamasis žaidimas padedantis mokytis raides. Ant plastilino nupieškite raidę, kuria vaikas gali papuošti karpytais šiaudeliais, karoliukais (sekite, kad vaikas smulkių detalių neįsidėtų į burną).
5. Ant didelio lapo nupieškite boružėles. Šalia jų skaičiuką, kuris nurodys boružėlės taškelių skaičių. Vaikas pirštelį padažo į dažus ir ant sparnelių palieka tiek taškelių, kiek nurodo skaičius.
6. Šis žaidimas skirtas lavinti vaiko rankytei. Pieš pradedant mokytis rašyti, linijas brėžti galima mokintis ir su pirštu. Tam tinka smėlis, manų kruopos, sniegas. Pasidarykite korteles su įvairiais zigzagais, kuriuos vaikas turės nubrėžti.

7. Namuose pririnkite įvairių formų daiktų. Juos gražiai sudėliokite ant didelio lapo ir apveskite jų kontūrus. Daiktus sudėkite į dubenėlį ir leiskite vaikui pagal kontūrus sudėlioti daiktus atgal ant lapo.
8. Smagus lavinamasis žaidimas vaikams nuo 3 metų. Atsispausdinkite apskritimus ir sudėliokite. Žaidimo tikslas surasti antra apskritimo pusę. Atsisiųskite apskritimus.

9. Dar vienas smagus žaidimas vaikams, kurie pradeda mokintis raides. Jums reikia surašyti raides ir pririnkti kuo daugiau daiktu. Vaikas pagal daikto pavadinimo pirmąją raidę turi suskirstyti daiktus. Pvz.: prie Š raidės padėti šaukštą, prie P raidės puodelį. Tokį pat žaidimą galite žaisti su spalvomis. Tiesiog daiktus suskirstyti ir paskirti pagal tam tikros spalvos grupę.
10. Patiems mažiausiems siūlome žaidimą su užtrauktukais. Prie kartono lakšto priklijuokite ar prisiūkite užtrauktukus ir leiskite vaikui juos užtraukti , bei atsegti.

11.  Lentelėje su 16 kvadratėlių reikia sudėlioti vabaliukus, taip kai nurodyta kortelėje. Kad žaisti būti smagiau galite lenktyniauti, kuris pirmas sudėlios paveiksliukus, pagal ištrauktą kortelę. Jei vaikas didesnis, galite su paveiksliukais žaisti sudoku principu. Atsisiųsti čia
12. Prisikarpykite spalvotų trikampių, kvadratų ir apskritimų. Iš jų visi galite dėlioti įvairius gyvūnus ar namelius. Kad būtų lengviau galite atsispausdinti korteles, pagal kurias ant stalo dėliosite kortelėje nurodytą delionę. Atsisiųsti čia
13. Jei turite ledo lenta, galite pasidaryti smagų žaidimą. Sukurkite iš lego kaladėlių labirintą, per kurį vaikas turi perridenti kamuoliuką.

Atsisiųsti 1 dalį    Atsisiųsti 2 dalį    Atsisiųsti 3 dalį   Atsisiųsti 4 dalį