Vilniaus lopšelis-darželis
ES PROJEKTAS
ES PROJEKTAS
Lopšelio-darželio rėmimas
Galerija
Apklausos

Koks Jums svarbiausias kriterijus renkantis vaikų darželį?

Apklausos rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...

Ir toliau tęsiasi mūsų bendradarbiavimas su Estijos darželiu ,,Ojake”. Š. m. balandžio 1 d. dalyvavome (nuotoliniu būdu) bendroje veikloje, kurios tema ,,Augalų grožis ir nauda”. Mes pažiūrėjome ,,Ojake” filmuką-pristatymą apie augalėlius, kurie ne tik džiugina mus, bet ir gydo. 

Po to KALAMBURIKI grupės vaikai kartu su Talino darželio vaikais  savarankiškai pasodino sėklytes į puodelius. Kadangi gėlių/daržovių sėklų įvairovė labai didelė, pasodinome tas pačias auginimo sąlygas mėgstančias gėles/daržoves, norint sukurti nuostabias jų kompozicijas.Vaikai sužinojo, kad kaip ir kiekvienas augalas, taip ir gėlės bei daržovės reikalauja priežiūros, todėl, prieš įsigydami norimas sėklas, gerai išstudijavome augalą ir jo keliamus reikalavimus auginimui.  Tikimės, kad pavasarį mūsų gėlynus puoš gėlytės, gražiai žaidžiančios saulelėje savo išskirtiniais žiedų dydžiais, spalvomis, o daržovės  nustebins savo ypatingu skoniu!

 Нет описания фото. Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят, в помещении и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (в помещении) Нет описания фото. Возможно, это изображение (в помещении)
 Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят, в помещении и на открытом воздухе) Возможно, это изображение (в помещении) Нет описания фото. Возможно, это изображение (ростки) Возможно, это изображение (ростки, в помещении и текст «п крестовник»)