Miela darželio bendruomene, gerbiami partneriai ir svetainės svečiai!
Nuoširdžiai sveikiname Jus su artėjančiomis šv. Velykomis – atgimimo, vilties ir šviesos švente.
Tegul šis ypatingas laikas įkvepia naujai pradžiai, pripildo Jūsų širdis ramybės, džiaugsmo ir tikėjimo mažais kasdieniais stebuklais.
Tegul pavasario atbudimas atneša naujų idėjų, šviesių minčių ir prasmingų darbų, o kiekviena diena būna kupina šilumos, kūrybiškumo ir gražių akimirkų.
Linkime Jums stiprios sveikatos, vidinės ramybės ir neišsenkančios energijos!
Su šilčiausiais linkėjimais, darželio bendruomenės vardu, direktorė Alina Grinevič