Vilniaus lopšelis-darželis
ES PROJEKTAS
ES PROJEKTAS
ELEKTRONINIS DIENYNAS
ELEKTRONINIS DIENYNAS
Vaiko registracija
Vaiko registracija
Apklausos

Koks Jums svarbiausias kriterijus renkantis vaikų darželį?

Apklausos rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...
Galerija
Lopšelio-darželio rėmimas
KORONA STOP
KORONA STOP

Interneto svetainės darželiams www.svetainesdarzeliams.lt

Vasario 14-oji vadinama MEILĖS DIENA. Australai, ispanai, anglai, prancūzai šv. Valentino dieną švenčia vienodai – savo mylimiesiems siunčia atvirukus. Amerikiečiai atvirukus siunčia visiems, ką myli – sutuoktiniams, draugams, draugėms, sūnums ir dukterims. Vokiečiai ir belgai nesiunčia anoniminių atvirukų, tačiau savo mylimiesiems dovanoja gėlių ir saldumynų. Japonijoje priimta dovanoti šokoladą. Švedai ir italai (išskyrus Veneciją) šv. Valentino dienos visai nešvenčia.

Labai iškilmingai Valentino diena švenčiama Venecijoje. Ten jaunuoliai plaukioja gėlėmis papuoštomis gondolomis ir dainuoja serenadas. Meilės jausmo poetizavimas yra neatsiejama pasaulio kultūros dalis, įamžinta nemirtinguose kūriniuose. Ji – per amžius garbinta, apdainuota ir išsakyta gražiausiais žodžiais. Svarbiausia, kad Valentino diena mus bent retkarčiais įkvepia gerumui, meilei, grožiui ir dosnumui. O štai kaip mes paminėjome MEILĖS DIENĄ darželyje ♥ 

Vaikai dalijosi mintimis apie tai, ką myli: mamytes, tėvelius, brolius, sesutes, močiutes, senelius, mokytojas…., kūrė darbelius su širdelėmis ir vakare panovanojo savo artimiesiems. 

4

5

1

3

 

 

 

 

 

 

 

6