Vilniaus lopšelis-darželis
ES PROJEKTAS
ES PROJEKTAS
Lopšelio-darželio rėmimas
Galerija
Apklausos

Koks Jums svarbiausias kriterijus renkantis vaikų darželį?

Apklausos rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...

bb9587be9f5828c57f699b3484f5038f

Nuo š. m. balandžio 27 d. vaikų priežiūra darželyje organizuojama įvertinus visas aplinkybes. Kai vaikų priežiūros neįmanoma užtikrinti namuose, t. y. į darbą privalo eiti ir būtinąsias funkcijas (darbus) atlikti abu tėvai, įtėviai, globėjai, rūpintojai ir nėra galimybės palikti vaiko namuose, pasitelkiant kitų asmenų pagalbą, užtikrinsime priežiūrą darželyje. Tik prašome pateikti darbdavio pažymą dėl būtinumo atitinkamas funkcijas (darbus) atlikti darbo vietoje, arba  Darbdavio pažymą gali būti pateikiama ir elektroniniu būdu.

Abu vaiko tėvai (įtėviai, globėjai, rūpintojai) kreipdamiesi dėl vaiko priežiūros bei maitinimo paslaugų turi būti atsakingai įvertinę visas kitas vaiko  priežiūros galimybes namuose.

Pabrėžiama, kad vaikų priežiūros paslaugos teikiame užtikrinant visas apsaugos priemones ir laikantis reikalavimų, skirtų užkirsti kelią virusui plisti: sudarytos tinkamos sąlygos darbuotojų ir vaikų rankų higienai, patalpos išvėdinamos, aplinkos valymas priežiūros paslaugų teikimo vietoje  atliekamas atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos parengtas rekomendacijas patalpų valymui COVID-19 pandemijos metu.

Tėvų mokestis bus skaičiuojamas tik už maitinimą. Už ugdymą mokestis nebus skaičiuojamas, kadangi  teikiamos vaikų priežiūros paslaugos.