Vilniaus lopšelis-darželis
Lopšelio-darželio rėmimas
Galerija
Apklausos

Koks Jums svarbiausias kriterijus renkantis vaikų darželį?

Apklausos rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...

Гифка животные, обнимает, собака, gif картинки, кошка, прижимается, кот, котик, милый кот, дружба животных, гиф анимация скачать бесплатно

Skelbiame Vilniaus miesto ugdymo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ilgalaikio projekto „DOVANOKIME VILTĮ KETURKOJAMS“ I etapo – konkurso „Guolių gamyba gyvūnėliams“ nugalėtojus: 1 vieta – numeris 35 (l/d „Vilnelė“) ir 3 (l/d „Pelenė“);  2 vieta – 36 (l/d „Vilnelė“) ir 21 (l/d „Žuvėdra“); 3 vieta – 30 (d/m „Svaja“) ir 37 (l/d „Žiogelis“).

Dalyvių darbelius Jūs galite pamatyti paspaudę https://www.ldpaslaptis.lt/dovanokime-vilti-keturkojams-2/#more-4467

Prieglaudos „Gyvybės vagonėliai“ direktorė Danutė Navickienė ir jos globojami gyvūnai, taip pat  šio projekto organizatoriai nuoširdžiai dėkoja už Jūsų norą palengvinti prieglaudos šunų ir kačių gyvenimą ir padovanoti jiems patogius, gražius guolius. Primename, kad projektas tęsiasi ir tikimės pasibaigus karantinui, bendradarbiausime toliau ir lauksime iškabų ir/arba žaisliukų gyvūnų prieglaudai birželio mėn. Dėkojame tiems, kurie jau pristatė savo kūrybos iškabas ir žaisliukus.

Tikimės, kad atsiras gyvūnėlio globėjas, kuris priims šuniuką ar kačiuką į savo namus. Žinoma, kad visi projekto dalyviai bus pagerbti padėkos raštais ir kitais siurprizais šį rudenį. Negalime atsidžiaugti Jūsų kūrybingais ir išradingais guoliais:))

Анимация Черный кот обнимает собаку