Vilniaus lopšelis-darželis
Lopšelio-darželio rėmimas
Galerija
Apklausos

Koks Jums svarbiausias kriterijus renkantis vaikų darželį?

Apklausos rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „čiurlionis “Vilniaus miesto savivaldybėje atidaryta tarptautinė vaikų piešinių paroda „M. K. Čiurlionis vaikų akimis“, skirta Lietuvos Valstybės 100-mečiui paminėti. Sulaukta 120 darbų iš įvairių Lietuvos kampelių ir užsienio šalių (Danijos, Lenkijos, Baltarusijos), tame tarpe ir mūsų ugdytinės Elinos R. kūrybos darbas.

Šiuo projektu siekiama supažindinti vaikus su M. K. Čiurlionio tapyba ir ugdyti vaikų menines kompetencijas, sudaryti sąlygas vaikų saviraiškos sklaidai, skatinti vaikų iniciatyvas kūrybiniams eksperimentams, plėtoti Lietuvos ir užsienio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Parodos atidaryme dalyvavo Vilniaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė ir Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento Ikimokyklinio ugdymo skyriaus atstovai bei kiti svečiai. 

Dėkojame mūsų priešmokyklinukei Elinai R. ir jos pedagogui Nataliai Konikovai už nuostabų piešinuką.

Parodos Elinos ir kitų vaikų piešinius galite pamatyti paspaudus šią nuorodą: https://drive.google.com/file/d/1dD-waPXLUfXpHwTKLvUC5GblWrCFqhlK/view?usp=sharing