Vilniaus lopšelis-darželis
ES PROJEKTAS
ES PROJEKTAS
ELEKTRONINIS DIENYNAS
ELEKTRONINIS DIENYNAS
Vaiko registracija
Vaiko registracija
Apklausos

Koks Jums svarbiausias kriterijus renkantis vaikų darželį?

Apklausos rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...
Galerija
Lopšelio-darželio rėmimas
KORONA STOP
KORONA STOP
vosklitsatelnyy-znak-animatsionnaya-kartinka-0037Mokslo metai eina į pabaigą … Oras šyla, susikaupti darosi vis sunkiau… Ir maži, ir dideli svajoja apie atostogas, poilsį su šeimos nariais, įdomias išvykas ir kt. Informuojame, kad vasarą dauguma mokytojų atostogauja, o tie, kurie lieka dirbti, organizuoja vaikų priežiūrą bei ugdymą, atsižvelgiant į tėvų poreikį vaikams lankyti įstaigą vasarą ir kitas svarbias aplinkybes *.

Nuo birželio 3 d. iki rugpjūčio 26 dirbs dvi grupės:
I aukšte – I-oji mišrioji grupė (jaunesniems vaikams). Mokytojos Jolianta (birželio mėn.), Lilija (birželio mėn.), Diana (birželio, liepos ir rugpjūčio mėn.), Tatjana (liepos ir rugpjūčio mėn.). Mokytojos padėjėjos Viktorija ir(ar) Žana.
II aukšte – II-oji mišrioji grupė (vyresniems vaikams). Mokytojos Tatjana (liepos, rugpjūčio mėn.), Diana, (birželio, liepos ir rugpjūčio mėn.) Natalia (birželio mėn.), Jelena (birželio, liepos mėn.), Natalija (rugpjūčio mėn.). Mokytojos padėjėjos Ala ir(ar) Nadežda. 
Nuo rugpjūčio 27 d. – visos grupės.
Vasarą ugdytiniai gali nelankyti darželio ir visos praleistos dienos bus pateisintos. Jokių papildomų dokumentų pristatyti nereikės.
Visiems – naujų įspūdžių vasarą, gero poilsio bei smagios patirtinės veiklos!