Vilniaus lopšelis-darželis
Lopšelio-darželio rėmimas
Galerija
Apklausos

Koks Jums svarbiausias kriterijus renkantis vaikų darželį?

Apklausos rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...

doctor-i-vrach-animatsionnaya-kartinka-0008Informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 30 d.  Vilniuje skelbiama gripo epidemija. Primename, kad negalime priimti į darželį vaikų, kuriems pasireiškia gripo simptomai: vaikas karščiuoja, skundžiasi skausmu. Darželio administracija gali pati priimti sprendimą laikinai nutraukti ugdymą atskirose grupėse.

Masinius renginius darželyje apribojome.

Primename, kad vadovaujantis  2014 m. spalio 22 d. Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sprendimu Nr. 1-2070 (Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2017 m. rugpjūčio 30 d. sprendimo Nr. 1-1121 redakcija) patvirtinto Mokesčio už vaiko išlaikymą Vilniaus miesto savivaldybės mokyklose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, nustatymo tvarkos aprašu, mokestis už ugdymą ir maitinimą nemokamas:

– 8 punktas  „<…> (dėl įstaigos (grupės) uždarymo remontui, avariniams darbams, karantinui, kilus epidemijai ir dėl kitų force majeure atvejų, suderinus su steigėju ir įforminus vadovo įsakymu“ (už ugdymą);

– 11.2.10 punktas  „ įstaigos (grupės) uždarymo remontui, avariniams darbams, karantinui ir kilus epidemijai“ (už maitinimą).

Pranešame, jog Vilniaus sveikatos priežiūros įstaigos pailgina darbo laiką, kad visiems besikreipiantiems būtų suteikta pirminė pagalba bei paskirtas reikalingas gydymas.

https://www.ldpaslaptis.lt/wp-content/uploads/2017/10/Gripas-ar-per%C5%A1alimas.pdf