Vilniaus lopšelis-darželis
ES PROJEKTAS
ES PROJEKTAS
ELEKTRONINIS DIENYNAS
ELEKTRONINIS DIENYNAS
Vaiko registracija
Vaiko registracija
Apklausos

Koks Jums svarbiausias kriterijus renkantis vaikų darželį?

Apklausos rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...
Galerija
Lopšelio-darželio rėmimas
KORONA STOP
KORONA STOP

Interneto svetainės darželiams www.svetainesdarzeliams.lt

маленькая фея

Mūsų įstaiga ugdo rūpestingą, turintį gailėstingumo jausmą žmogų. Vaikai turi galimybę parodyti savo emocijas, pergyvenimus ir mokintis dalintis gerumu su kitokiais vaikais. Nuo vasaros pradžios pradėjome šiltą bendradarbiavimą su centro ,,Šeimos slėnis” bendruomene. Birželio 2 d. priešmokyklinukų grupė su koncertine programa ir mūsų pedagogais apsilankė šiame Centre ir ,,padovanojo” gerą ,,muzikinę” nuotaiką atvykusiems iš Ukrainos vaikams su negalia bei viesiems kitiems ugdytiniams ir darbuotojams.

„Šeimos slėnis“ – tai  inovatyvus daugiafunkcinis šeimos ir vaiko gerovės centras, kuris randasi Vilniuje Antakalnio seniūnijoje. Visi įstaigą lankantys vaikai turi įvairiapusį ar mišrų raidos sutrikimą. Tokiems vaikams ypač svarbi yra palanki aplinka, teigiamos emocijos, šiltas bendravimas ir komunikavimas pažįstama kalba.

Mūsų vaikučiai savo dainelėmis, šokiais, žaidimais pradžiugino centro vaikus ir pedagogus, suteikė gerų ir šiltų emocijų❤️ Dėkojame Centro darbuotojams už šiltą priėmimą ir lauksime kito susitikimo.