Bendradarbiaujame su:

          ÐÐ½Ð¸Ð¼Ð°Ñ†Ð¸Ñ ПтицыFINI zavod Radeče, delo za mlade (FINI Institute Radeče, Work for Young People) iš Slovėnijos.  Mūsų vaikai kartu su pasaulio vaikais susipažįsta su gyvenimu kitose šalyse, mokosi priimti skirtumus, kas jiems padeda įveikti stereotipus ir to pasekoje mažina netoleranciją.

                             ÐÐ½Ð¸Ð¼Ð°Ñ†Ð¸Ñ ПтицыEstijos Respublikos Talino darželiu „Ojake“. Bendradarbiaujame (vaikai, pedagogai, administracija) virtualiojoje aplinkoje ugdymo ir kt. klausimais.

Анимация ПтицыVilniaus kolegijos sveikatos priežiūros fakultetu. Gauname fakulteto konsultacines bei kitas paslaugas saugiai gyvensenai.

              ÐÐ½Ð¸Ð¼Ð°Ñ†Ð¸Ñ ПтицыVaikų ir jaunimo dienos centru „Mūsų nameliai“. Kartu su centro darbuotojais susipažįstame su knygomis, piešiame, dainuojame, kuriame lėles, kostiumus, dekoracijas spektakliams, kitus reikmenis, mokomės bendravimo įgūdžių ir kt.

   ÐÐ½Ð¸Ð¼Ð°Ñ†Ð¸Ñ ПтицыVilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla. Lopšelyje-darželyje organizuojami kultūriniai renginiai, koncertai. Vaikai supažindinami su muzikos instrumentais ir kt.

                              Анимация ПтицыAsociacija „Slavų vainikas“. Dalyvaujame nacionaliniuose bei tarptautiniuose renginiuose, pristatant slavų kultūros palikimą, tradicijas, papročius.

Анимация ПтицыPrivačia Marinos Mižigurskajos gimnazija. Galime bendrauti su mokyklos vaikais, matyti klases, susipažinti su mokytojais; priešmokyklinės grupės vaikai, tėvams pageidaujant, turi išskirtinę teisę nuo 6 metų lankyti šios mokyklos 1-ją klasę.

            ÐÐ½Ð¸Ð¼Ð°Ñ†Ð¸Ñ ПтицыDauguma švietimo įstaigų Naujosios Vilnios seniūnijoje ir kt. Dalijamės savo pasiekimais bei perimame kitų patirtį.